studia

Praktyki zagraniczne w ramach Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019

Praktyki zagraniczne w ramach Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019 otrzymują następujące osoby aplikujące o miejsca:

Klaudia Barańska – 3 miesiące
Alicja Teresa Nowak - 2 miesiące
Anna Nycz – 2 miesiące
Joanna Wijas – 3 miesiące

Jednocześnie przyznano miejsca z puli dodatkowej przyznanej na wyjazdy na praktyki zagraniczne w ramach Erasmus+ do zrealizowania do końca roku akademickiego 2017/2018, otrzymują je następujące osoby:

Ewa Bielak – 3 miesiące
Marta Murkowska - 3 miesiące
Joanna Płonka - 2 miesiące

Prodziekan ds. promocji i współpracy z zagranicą
dr Marcin Poprawski

Spotkanie informacyjne dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019

Uprzejmie informujemy, że spotkanie informacyjne dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się 23 kwietnia (poniedziałek) o godz. 1300 w sali A w Collegium im. Floriana Znanieckiego (bud. E).

II REKRUTACJA NA STYPENDIA PROGRAMU ERASMUS+ NA WNS NA ROK AKADEMICKI 2018/2019

II rekrutacja na stypendia programu Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019 dla studentów i doktorantów trwa do 4 kwietnia 2018 r. (przez USOSweb).

Zasady rekrutacji studentów na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ rok akademicki 2018/2019 - 2 rekrutcja

Lista uczelni partnerskich

Instrukcja rekrutacji na stypendia programu Erasmus w USOSweb

Konkurs na najlepszy blog erasmusowy na UAM!

Wyjeżdżasz na studia lub praktyki z Erasmusem? Piszesz? Fotografujesz? Filmujesz? Załóż swojego erasmusowego bloga i podziel się swoimi wrażeniami, zdziwieniami i odkryciami! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! (m.in. czytniki eboków, słuchawki, powerbanki)
Dozwolone wszystkie tematy związane z Twoim erasmusowym wyjazdem. Pamiętaj, że blog musi być prowadzony regularnie przez co najmniej trzy konkursowe miesiące.
Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajdziesz na: http://erasmus.amu.edu.pl/konkurs

Spotkanie informacyjne dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że spotkanie informacyjne dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 odbędzie się 27 kwietnia (czwartek) o godz. 9.45 w sali I w budynku AB.

Informacja z Ministerstwa Spraw Zagranicznych dla studentów i pracowników wyjeżdżających za granicę

Wyjeżdżasz na studia za granicę w ramach programu Erasmus+? Zapoznaj się z pakietem informacyjnym MSZ, dzięki któremu Twój pobyt będzie bezpieczniejszy.

Rekrutacja do programu Mentor

ESN UAM Poznań zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji do programu Mentor na semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017. Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/events/100508993728265/