studia

Kursy językowe dla studentów zrekrutowanych na wyjazd na ERASMUS+ w roku akad. 2019/2020

Rozpoczęto zapisy na kursy językowe dla studentów zrekrutowanych na przyszłoroczny wyjazd na ERASMUSA+. Kursy prowadzić będą pracownicy Szkoły Językowej UAM. Wzorem zeszłorocznym, zapisy będą się odbywać online pod następującym linkiem: https://forms.gle/fcxmrHjjQLuU6AMr7

Testy poziomujące dostępne tutaj http://testyjezykowe.amu.edu.pl/

Każdy, kto otrzyma link, ma możliwość wpisania swoich danych oraz wyboru języka, którego chce się uczyć.

Termin przyjmowania wpisów upłynie 18 czerwca o godz. 12.00.

Kursy odbędą się w ostatnim tygodniu czerwca i pierwszym tyg. lipca, godziny oraz nazwiska prowadzących zostaną podane w późniejszym terminie. Każdy kurs jest bezpłatny, obejmuje 40 godzin (rozłożonych na 10 dni roboczych). Aby utworzyła się grupa wymagana jest liczba co najmniej 8 uczestników.

Uczęszczanie na dwa kursy jednocześnie nie będzie możliwe ze względu na pokrywanie się terminów.

II REKRUTACJA NA STYPENDIA PROGRAMU ERASMUS+ NA WNS NA ROK AKADEMICKI 2019/2020

Rekrutacja na stypendia programu Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019 dla studentów i doktorantów (przez USOSweb) trwa do 22 kwietnia 2019 r.

Zasady rekrutacji studentów na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ rok akademicki 2019/2020

Lista uczelni partnerskich

Instrukcja rekrutacji na stypendia programu Erasmus w USOSweb

Spotkanie informacyjne dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019

Uprzejmie informujemy, że spotkanie informacyjne dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się 23 kwietnia (poniedziałek) o godz. 1300 w sali A w Collegium im. Floriana Znanieckiego (bud. E).

Konkurs na najlepszy blog erasmusowy na UAM!

Wyjeżdżasz na studia lub praktyki z Erasmusem? Piszesz? Fotografujesz? Filmujesz? Załóż swojego erasmusowego bloga i podziel się swoimi wrażeniami, zdziwieniami i odkryciami! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! (m.in. czytniki eboków, słuchawki, powerbanki)
Dozwolone wszystkie tematy związane z Twoim erasmusowym wyjazdem. Pamiętaj, że blog musi być prowadzony regularnie przez co najmniej trzy konkursowe miesiące.
Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajdziesz na: http://erasmus.amu.edu.pl/konkurs

Spotkanie informacyjne dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że spotkanie informacyjne dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 odbędzie się 27 kwietnia (czwartek) o godz. 9.45 w sali I w budynku AB.

Informacja z Ministerstwa Spraw Zagranicznych dla studentów i pracowników wyjeżdżających za granicę

Wyjeżdżasz na studia za granicę w ramach programu Erasmus+? Zapoznaj się z pakietem informacyjnym MSZ, dzięki któremu Twój pobyt będzie bezpieczniejszy.

Rekrutacja do programu Mentor

ESN UAM Poznań zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji do programu Mentor na semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017. Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/events/100508993728265/